לימודי טבחות

לימודים בכל גיל עשויים להיות חווייתיים ומספקים, במידה ומשכילים לבחור את תחום הלימוד המתאים ואת המקום שישכיל לשלב בין לימודי תיאוריה מעשירים להתנסות חווייתית מעניינת, בדרך אל סל הכלים הרצוי. לימודי טבחות הם מסוג הלימודים המחייבים התנסות מעשית בזמן אמת, ואין מספיקה התאוריה העיונית, חשובה ככל שתהיה.

לימודי טבחות קיימים ברמות שונות ומיועדים למגוון חלקים של האוכלוסייה, נשים וגברים, מבוגרים וצעירים ואפילו ישנם לא מעט הכשרות בתחום המיועדות לילדים. רבים מגיעים לתחום מתוך משיכה לחיידק הבישול המתחיל המטבח הביתי, מתוך מטרה לקבל כלים ולשפר את היכולות האישיות, להנאה ולרווחתם של בני משפחה וחברים, לאירוח פרטי וכדומה. אחרים מבקשים לשלב את התשוקה למטבח תחת עשייה יומיומית ופרנסה ומחפשים לעצמם רמה גבוהה יותר ומאגר ידע עשיר יותר.

באקדמיה הקולינארית CHEFIZZ מוצעים מגוון סדנאות והכשרות לחובבים ולמקצועיים, ברמות שונות, הנותנים מענה לכל הצרכים הללו. מה שמאפיין את הקורסים כולם הוא חיבור עם אנשי מקצוע מהטובים בתחום בעלי ניסיון מעשי עשיר ויכולות לימוד והדרכה ברמה הגבוהה שניתן, עבודה בעמדות עבודה מתקדמות הכוללות את כל המכשור הנדרש לכל מטרה, אספקת חומרי גלם מעולים והכוונה אישית מסורה וצמודה.

אנשים המבקשים ללדת לעצמם קריירה ראשונה או שניה, או פשוט לתת ביטוי לצורך העמוק שבהם ליצור, ליצירת מעוף והפיכת המטבח הביתי לפלטפורמה ליצירתיות, בדומה לכל תחום או מנות אחר מצריך השראה וכלים. משטחי עבודה, כלים מתאימים, חומרי גלם, ובעיקר הידע לעשות את השימוש בכל הללו, הם החומר בידו של היוצר, הטבח והקונדיטור.

מתכונים שונים מקבלים ביטוי אישי, מנות ממטבחה של אמא זוכות לשדרוג וחותמת ואורחים ובני בית משחררים קריאות התפעלות למראה מנות ביתיות מוכרות המוגשות כיד המלך על ידי אומן שקיבל את ההכשרה המתאימה.

במידה וכל זה קוסם לכם, אתם מוזמנים ליצור קשר ולהשתלב במגוון ההכשרות שלנו.

למידע נוסף השאירו פרטים