סדנאות אפייה

אין כמו ניחוח של עוגה טרייה הנאפית בבית וריחה מתפשט ונשפך החוצה. זוכרים את עצמכם שבים הביתה מהלימודים כאשר בחדר המדרגות מקדמים אתכם ניחוחות עוגת השמרים של אימא? כל מי שנכנס לחדר המדרגות קיווה שהניחוח ,מקורו במטבח הפרטי שלו. כי כמו שאמרנו, הניחוח הכי ביתי והכי משכר אלו הם ניחוחות הבישול והאפייה. כדי לאפות כמו שצריך, כדאי ללמוד ולהשתתף באותם סדנאות אפייה, שם מבטיחים לנו כי נקבל כלים חדשים וטיפים מיוחדים כיצד ליצור עוגות ומאפים מגוונים ברמה שעשויה לבייש אף את הקונדיטוריה…

סדנאות אפייה – היכן נמצא אותם?

ישנם הרבה מקומות בהם יציעו לכם ללמוד את רזי האפייה. כדאי תמיד לבחור באלו המקצועניים שכבר זכו להעמיד תלמידים ודור חדש של קונדיטורים. מקום שמוכר על ידי משרד הכלכלה וכן על ידי משרד התמ”ת. מקום כזה יהיה רציני וילמד באופן הנכון את כל סודות המקצוע באופן יסודי ואף יעניק למצטיינים את התעודה הנכספת מטעם מדינת ישראל, תעודה אשר תפתח בפניהם את השערים לעולם האפייה הקסום והמרתק. היכן נמצא מקום מושלם שכזה שיענה על כל הדרישות הללו?

שפיז – מקום הנכון לעבור סדנאות אפייה!

שפיז, זוהי האקדמיה ללימוד כל יסודות וסודות הבישול והאפייה. בשפיז תמצאו את כל מה שחיפשתם. הן את הלימוד החוויתי והמהנה והן את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר. בשפיז יעניקו לכם את מיטב הכלים והכול באישורם של משרדי הממשלה הרלוונטיים. התעודה אותה תקבלו בסיום הלימודים, עשוי להקפיץ אתכם קדימה, רחוק, הרבה יותר משדמיינתם.

אז אם גם אתם הבנתם, שאת מקצועות הבישול והאפייה לומדים רק במקום הכי טוב, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח לצרף גם אתכם ללימודים המעשירים, המרתקים והמחכימים. לא תאמינו כמה רחוק תצליחו להגיע!

סדנאות אפייה

למידע נוסף השאירו פרטים