סדנאות שוקולד

החוויה הכי מתוקה אותה תוכלו להעניק ליקרים לכם, זוהי סדנת שוקולד. השוקולד הינו חומר גמיש וניתן ליצור אתו המון דברים מעניינים. מעט כללים ושימוש נכון בשוקולד, וגם אתם מצליחים ליצור פרלינים מדהימים, פטיפורים מיוחדים וממתקי שוקולד טעימים במיוחד שיאפילו על השוקולדים שתמצאו בסופר.

סדנאות השוקולד עשויות להתאים להפעלה בה משתתפים הורים עם ילדיהם, לתכנית בקייטנות, כהפעלה ליום הולדת ועוד.

שפיז – סדנאות שוקולד למתחילים ומתקדמים

ב’שפיז’ האקדמיה לבישול, מציעים לכם בין היתר גם סדנאות עם שוקולד. אין חוויה מתוקה יותר מההתעסקות בחומר הגלם המיוחד הזה. קל מאוד ליצור יצירות מתוקות מהשוקולד, אך לשם כך יש צורך בידע מקצועי אותו תוכלו לקבל בשפע ממומחי ‘שפיז’. בסיומה של הסדנא תמצאו את עצמכם רצים לקנות את החומרים הדרושים להפקת הממתקים הכי מיוחדים שיש.

סדנאות שוקולד – למה זה טוב?

מי מאתנו לא מחפש מידי פעם לצ’פר או להעניק מחווה מתוקה לחבר, לגננת, ליולדת או למי שלא יהיה. קופסא מהודרת עם ממתקי שוקולד אותם יצרנו במו ידינו – זוהי המחווה האולטימטיבית שעדיין לא נס ליחה. מי לא נהנה לקבל תשורה מתוקה ומחממת לב שכזו? אז כדי שאכן נוכל להעניק את השוקולדים הללו ליקירנו, עלינו להעניק לעצמנו קודם כל את החוויה הלימודית המקסימה והמחכימה של השימוש הנכון והיצירה המדויקת שצריך לשוקולד. עם הכללים שתקבלו בסדנה תוכלו אחר כך להתקדם בעצמכם עוד ועוד לאין סוף אפשרויות הגלומות בחומר הגלם הנפלא – השוקולד. הצורות והצבעים של השוקולד יפתיעו גם אתכם בתוצאות המרהיבות.

מחפשים סדנא מיוחדת לקבוצה שכוללת טווח גילאים מגוון? רוצים לארגן תכנית ייחודית למסיבה? סדנת שוקולד – זוהי התשובה. הטעם המתוק שמותירה סדנא מעין זו בפיהם של כול המשתתפים, מצדיקה את הבחירה וההשקעה בסדנא זו.

למידע נוסף השאירו פרטים