סדנת בשר

העיסוק בהכנת אוכל, הוא עיסוק שלא מעט מאתנו אוהבים. אולם, לא תמיד כולם חשים שיש להם מספיק ידע, בכדי להתנסות בתחומים חדשים באוכל ורבים בוחרים לבחור בהכנת המתכונים השגרתיים אשר הם מכירים שוב ושוב, או לבשל רק את מה שהם חזקים בו. אם כבר זמן רב אתם חולמים להתנסות בבישול אוכל בשרי, אך אין לכם מושג כיצד ללמוד לעשות זאת באופן טוב ואיכותי. תוכלו להיעזר בסדנת בשר אותה מעבירים השפים הטובים ביותר של שפיז- חוויה קולינרית במרכז הארץ, אשר מעניקה אך שירותיה הן עבור חובבנים והן עבור לימודים מקצועיים יותר.

מהי סדנת בשר?

סדנת בשר הינה סדנה אשר במהלכה נלמד כל מה שניתן ללמוד על עולם הבשר והעיסוק בו, כאשר מדובר בתחום הקולינרי. ישנם לא מעט סוגי בשרים הנתונים לבישול, לאפייה, לצלייה, לטיגון או לכל פעולת הכנה אחרת. יש ללמוד כיצד להתאים לכל סוג בשר את פעולת ההכנה המתאימה לו ביותר, בהתאם למרקמו וטעמו ועוד. במהלך הסדנא, לומדים כיצד לבשל שלל מאכלים בשריים, ממגוון סוגי בשרים. אין ספק שלאחר סדנא שכזו, תחזרו לביתכם עם מלוא הידע והכלים הרלוונטיים לעסוק בבישול בשר באופן מושלם. אם אתם אוהבים את הפן הקולינרי ואתם רוצים לצאת מהאזורים הבטוחים שלכם בו ולפתח אותו לתחומים אחרים אשר לא עסקתם בהם עד כה, שפיז הם ללא ספק הטובים ביותר עבורכם.

לעבור סדנת בשר בשפיז – חוויה קולינרית

שפיז- חוויה קולינרית כשרה במרכז הארץ, תעניק לכם את האפשרות ללמוד הן באופן מקצועי והן באופן חובבני, כל תחום אשר אם מעוניינים ללמוד בעולם הקולינרי. שפיז מכילה את מיטב השפים אשר ילמדו אתכם באופן הטוב ביותר. כמו כן, שפיז מעבירים סדנאות אוכל שונות, באירועים ובערבים, עבור גיבוש הנאה וכיף. אצל שפיז תוכלו להתנסות בכל מה שקשור לאוכל ולצאת אף עם תעודה מקצועית בסופו של התהליך, אם אתם מעוניינים בכך. שפיז מוכרת על ידי משרד התמ”ת ובוגרי הקורסים המקצועיים של שפיז יוצאים עם תעודה המאפשרת להם לעסוק בענפי הקולינריה השונים בישראל.

לא משנה אם אתם מעוניינים ללמוד את תחום הבישול הבשרי באופן חובבני או באופן מקצועי יותר שיעניק לכם הסמכה לעסוק בו, שפיז הינה הכתובת עבורכם לסדנת בשר איכותית, מקצועית ומהנה.

 

למידע נוסף השאירו פרטים