קורס בישול מקצועי לילדים

קל מאוד לזהות את השפים והקונדיטורים של הדור הבא, אף כאשר הם עדיין צעירים מאוד ואפילו ילדים רכים ממש. ילדים אלו נמשכים אל המטבח כאל מגנט ולא כדי לחפש מה התחדש במקרר או אם יש מה לנשנש… הם נהנים להתעסק עם חומרי הגלם השונים ומנסים ליצור מאכלים חדשים ומעניינים מכל הנקרה לידם. החוש הטבעי בו הם חוננו מכוונים אותם בדרך הנכונה ואין ספק כי כאשר ישאלו אותם את השאלה המסורתית “מה תרצה להיות כאשר תהיה גדול” ברור כי המענה האוטומטי תתקבל ללא מצמוצים – “שף – קונדיטור”!

איך יגדל הנער חובב הבישול לשף – קונדיטור?

הוא אמנם ‘משוגע’ על המטבח. בכל הזדמנות הוא מפתיע אתכם עם מתכונים חדשים אותם השיג או אפילו המציא, אבל זה עדיין לא הופך אותו לשף מקצועי שיכול לצאת לשוק העבודה. על מנת לממש את היכולות הללו ולהפוך אותם למקצוע של ממש, יש לפנות ללימודים מסודרים במקום שגידל ומגדל דורות של בשלנים  כאשר הידע והמקצועיות אותם הם רוכשים ממוריהם אכן בא לידי ביטוי במגרש המקצועי.

שפיז – הכתובת לקורס בישול מקצועי לילדים

במרכז הארץ שוכנת ‘שפיז’ – אקדמיה קולינרית המאפשרת לכל אחד חוויה לימודית מחכימה ומעשירה בעולם הבישול והקונדיטוריה, הלימודים הללו מתאימים גם לחובבים וגם למקצוענים. האקדמיה כשרה והיא פועלת באישור משרד הכלכלה והתמ”ת. סגל השפים הינם בעלי ניסיון עשיר בלימוד הקורסים והסדנאות, כאשר הבוגרים זוכים לתעודה מטעם מדינת ישראל שהיא מאפשרת להם להשתלב בענפי הקולינריה השונים.

אז אם גם אתם חפצים להפוך את האהבה שלכם למקצוע, אל תהססו, פנו אלינו ואנו נתאים לכם את המסלול הייחודי שיפרוץ עבורכם את הדרך להגשמת החלום. מובטחת לכם חוויה מרתקת וייחודית ולא פחות מכך – מקצועית מאוד!

למידע נוסף השאירו פרטים