קורס טבחות

קורס טבחות באקדמיה הקולינארית שפיז

קורס טבחות הוא שם לאחד ממספר קורסים המוצעים באקדמיה הקולינארית Chefizz , המציעה הכשרות בתחום המטבח לכל דורש ולכל מטרה. קורסים בתחומי הבישול ברמות שונות, למתחילים, מתקדמים ומקצוענים של ממש, הכשרות ייעודיות בתחום הקונדיטוריה והאפייה ומתן דגש על מגוון נושאים ותתי נושאים המשתרעים בנפתולי עולם הקולינריה.

אל הקורסים מגיעים חיילים משוחררים המבקשים לעצמם הכוונה ראשונית באזרחות ומקצוע היכול לשרת אותם בעולם המסעדנות לתקופת הלימודים האקדמאים, צעירים המעוניינים בתחום קורס טבחות כמקצוע לחיים ומבקשים לרכוש את רזיו, החל מהיסודות וכלה בקורסים המקצועיים למתקדמים, בעלי מקצוע מהתחום המבקשים לרכוש כלים נוספים לצד הניסיון המעשי, בעלי מקצועות ועיסוק בשוק החופשי המחפשים מימוש אישי והגשמה של חלום בעיסוק שאהבה נפשם ועוד רבים אחרים. הכלים הניתנים בקורס הם תיאורטיים ומעשיים גם יחד ומסייעים לכל אחד בהתאם למטרותיו.

כיצד נהפך התחום לכל כך פופולארי?
מגוון תכניות הבישול בפורמטים השונים הביאו רבים, שראו באהבת המטבח תחביב ותו לא, לרצות ולהעשיר את הידע והיכולות העומדים לרשותם, מתוך ההבנה כי עבודה נכונה, שימוש בחומרי גלם מסוימים, שילוב בין טעמים ומרקמים ועוד כלים הנרכשים בצורה מקצועית, לחפש לעצמם קורס בישול שייתן מענה לכל הללו ויהפוך את התחביב לעשייה ברמה גבוהה יותר, הן להנאה ושימוש אישי בקרב בני משפחה וחברים והן כתהליך בדרך לרכישת מקצוע ראשון או אפילו הסבה מקצועית באמצע החיים.

המטבח מהווה פלטפורמה מצוינת להבעה של יצירתיות ומעוף. יש שמוצאים בו מרגוע, יש שמתייחסים אליו כמקום מפלט ורבות נאמר על כוחו של אוכל להביע רגשות: נחמה, אהבה, משפחתיות ועוד. אנשים המבקשים לפתח את יכולותיהם במטבח לרוב מחברים את כל הללו לתשוקה בוערת, ובעזרת הכלים המתאימים מעניקים לבני ביתם, משפחה ומכרים חוויות קולינריות רבות משמעות.

למידע מלא אודות קורס הטבחות ותכנית הלימודים – לחצו כאן

למידע נוסף השאירו פרטים